Американський бренд TYR випустив лінійку професійного спортивного одягу для фітнесу та кросфіту

 

Листопад 2023 стає подарунком для всіх любителів фітнесу, бо саме зараз нова лінійка спортивного одягу та взуття TYR Fitness заходить в Україну! 

Коротко розповідаємо які технології використовує бренд та скільки коштують топи, шорти, тайси та штангетки TYR Fitness.

 

Історія бренду

Американську компанію TYR заснували капітан олімпійської команди з плавання Стів Фурнісс та дизайнер спортивного одягу Джозеф Ді Лоренцо.

Назва походить від імені скандинавського бога воїнів TYR, який протегує відважним і мудрим - це компанія переможців, втілення спортивної боротьби. TYR Sport – синтез творчості, досвіду і чистої волі, синонім спортивного духу – бути першими.

Кожен топ, купальник чи шорти TYR – це не просто спортивний одяг. Це майже 40 років розробок на базі спортивних результатів олімпійських чемпіонів-амбасадорів бренду і технічного ноу-хау.

 

Місія TYR

Створений спортсменами, натхненний ними і спортом, бренд TYR робить все для спортсменів і існує, щоб переосмислювати і впроваджувати новітні технології, покращувати досягнення і підвищувати результативність усіх, хто займається спортом. Американська компанія з місією бути першими в воді і за її межами.  В TYR ми завжди попереду!

 

 

Технологічність TYR

Інноваційність продукції підтверджується патентами і передовими розробками . Наш фітнес-одяг виготовлений з високоякісних технологічних тканин, які об'єднують у собі практичність і стиль.

Ми використовуємо тканини, які дозволяють шкірі "дихати", відведення вологи та мають високу еластичність для забезпечення максимальної свободи руху.

 

 

Колекції Fitness

Нова фітнес лінійка TYR  для жінок та чоловіків вже представлена на сайті. Також тепер там можна придбати унікальне взуття для фітнесу – ті самі штангетки TYR Lifter (9499 грн) від яких в такому захваті легендарна Енні Торісдоттір. Ціни на жіночі та чоловічі тайтси стартують від 2299 грн, топи – від 2099 грн, чоловічі та жіночі футболки від 2299 грн.

Ціни на продукцію TYR Fitness відображають високий ступінь якості та технічної розробки, який результатом співпраці з олімпійськими чемпіонами та використанням передових технологій. Лише цей високий стандарт забезпечує комфорт, довговічність та інновації у кожному тренувальному взутті та одязі TYR Fitness.

 

 

                                         

 

Амбасадори TYR

Всього за один рік одяг для фітнесу TYR став одним з найпопулярніших в галузі.

Так, наприклад, TYR Fitness тепер є офіційним партнером одного з найбільших змагань з кросфіту в світі – Wodapalooza Fitness Festival. який приймає щорічно тисячі атлетів зі всього світу.

Фітнес-лінійка TYR гордо репрезентована справжніми зірками світового спорту.

 

 

Кросівки  TYR CXT-1 Trainer

 

Вперше своє визнання ця модель здобула під час CrossFit Games 2022, де їх випробовували кращі фітнес-атлети світу (наприклад, Наталі Єва Марі 6.2 млн підписників в Instagram). 


 

При розгляді TYR CXT-1 Trainer важливо знати про декілька їх особливостей:

 

 • Модель має досить великий кут нахилу підошви від п'ятки до пальців у розмірі 9 мм, що робить її однією з найкомфортніших у своєму класі.

 • Стабільна платформа, широкі грипи по боках, захисний елемент на п'ятці та захисна накладка на передній частині допомагають забезпечити стабільність, контакт з підлогою та витривалість під час виконання різноманітних вправ.

 • Середньої жорсткості підошва із Surge NRG foam забезпечує оптимальний рівень амортизації при тренуваннях на витривалість. Тоді як верхня частина із інженерованої сітки створена для збереження прохолоди під час інтенсивних тренувань.

 

Стиль та Естетика:

 • Дизайн кросівок більш підійде для любителів "старої школи" зі своєю класичною, стриманою зовнішністю.

 • Разом із традиційними, TYR пропонує і більш оригінальні кольорові рішення (рожеві, салатові, яскраво-червоні).


 

Виконання:

 • Анатомічний передній бік забезпечує надійну посадку. Для ширших стоп рекомендуємо взяти модель на піврозміру більше.

 • Дихаючий верх з інженерною сіткою має приємну еластичність та гарантує надійне фіксування по всій середній частині стопи.

 • Захисні елементи, такі як подовжений передній протектор і гладкий елемент на п'ятці, сприяють витривалості під час виконання різних рухів.

 

У висновку зазначимо, що TYR CXT-1 на даний момент визнається спортсменами однією з найкращих моделей кросівок для кросфіту та фітнесу. Широка, стабільна підошва та великий кут нахилу забезпечують стабільність під час вправ, при цьому кросівки залишаються гнучкими та комфортними. 

 

Кросівки TYR L-1 Lifter


Проаналізувавши відгуки професійних атлетів, ми прийшли до висновку, що зараз TYR L-1 Lifter – найанатомічніші штангетки на ринку. Завдяки запатентованим технологіям і розробці разом з Squte University вони забезпечують природний рух стопи і додаткову потужність.


 

Технології:

 • Патентована анатомічна передня частина.

 • 21-мм підйом від п'яти до пальців.

 • Підтримка задньої частини п'ятки.

 

Особливості:

 • Широкий передній відділ дозволяє природний, необмежений фітинг для комфортного та потужного підйому.

 • Висота п'ятки 21 мм дозволяє впевненіше тримати пряме тіло при підйомах та покращує глибину присідань.

 • Регульовані подвійні ремені додають ще більшої фіксації положення стопи.

 • Пласка та широка підошва дає додаткову стабільність під час вправ.